De Groene Grachten is een FD Gazelle 2022!

De Groene Grachten is een FD Gazelle 2022!

Yes! De Groene Grachten is dit jaar voor de derde keer op een rij uitgeroepen tot FD Gazelle! We horen ook dit jaar weer bij de 685 snelst groeiende bedrijven van Nederland. Ons harde werken en succes blijft niet onopgemerkt, en daar zijn we natuurlijk mega trots op!  

De afgelopen jaren is ons bedrijf flink gegroeid. Ons team is in korte tijd zelfs bijna verdubbeld! Dankzij innovaties, zoals de door ons ontwikkelde adviestool, zijn niet alleen nieuwe collegas maar ook onze 12 partnerorganisaties inmiddels aan de slag met het maken van verduurzamingsplannen voor erfgoed in binnen- en buitenland. 

En we zijn nog lang niet uitgegroeid. We zijn altijd op zoek naar talentvolle en enthousiaste mensen die ons helpen om onze duurzaamheidsmissie verder uit te bouwen. Spreekt dit je aan? Bekijk dan onze website voor de openstaande vacatures en wie weet kom jij ons team binnenkort versterken! 

 

Ook leuk om te lezen:

Contact

Mauritskade 64
1092 AD Amsterdam

020 - 210 14 46
info@degroenegrachten.nl 

Inspiratie in je mailbox?

Ontvang 4x per jaar onze nieuwsbrief.
We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige cookies zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, andere cookies helpen ons om de website en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kunt zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.